SAF KERATİN SERUM

SAF KERATİN SERUM

29 Kasım 2019 0 Yazar: keratinbakim

      

Saf keratin içerikli şampuanlar, saç kremleri, maskeler derken saç bakım ürünlerinin içerisinde saf keratinin formülleştirilmesi çok alıştığımız bir durum oldu. Ancak saf keratin serum yeni bir içerik ve formül olduğu için biraz daha ilgi çekici bulunabiliyor. Ancak saf keratin serum, keratin bakımı konusunda standart saç bakım ürünlerinden çok daha etkilidir diyebiliriz.

Saf keratin serum

Saf keratin formüllerinin sıvı formundaki bu ürün saçlara diplerden uçlara uygulanıyor. Saf keratin genellikle daha yıpranmış olan saç uçlarına uygulandığı için saf keratin serum bu yönüyle de boyalı ve hatta yanmış görüntüdeki saçlar için çok daha kullanışlıdır.

Saf keratin serum

Saç diplerinden yeni uzayan saçlar her ne kadar henüz işlem görmemiş ve çok sağlıklı olsa da boya işlemi veya açma işlemi uygulandığında diplere çok yakın saç bölgelerinde de kırıklar oluşabileceğini söylemek gerek. Bu nedenle diplere çok yakın bu kırıkları aldırmak da mümkün olmadığından saçlarınıza saf keratin serum ile bakım yapmak mümkün.

Saf keratin serum

Saf keratin serum saça boya yapar gibi boylardan uçlara doğru tüm saç tellerine eşit şekilde yedirilecek bir biçimde uygulanır. Bu şekilde tüm saç tellerimiz tek tek keratin proteini ile doldurulur. Bu da saç tellerimizdeki sağlıklı ve kalın görünümü oluşturur. Saç diplerinden saç uçlarına doğru gittikçe incelen saç yapısını yok eder saç dipleri ve saç uçlarındaki doluluk ve hacimli olma oranını eşitler.

Saf keratin serum

Saf keratin serum saçı ilk kullanımda sertleştiriyor gibi gelebilir sizlere ancak saçlarımızda kalıplaştığı ve tüm saç tellerini kapladığı için bu şekilde bir etki görürüz. Saçlarımızda sürekli nemli ve parlak bir görüntü oluşması için saf keratin serum seçiminizi iyi yaptıysanız eğer sık kullanmanızda herhangi bir sorun yoktur.

Saf keratin serum

Evde keratin bakımı yapmak bizler için en uygun, en faydalı ve en kolay saç bakımıdır. Keratin bakımının da saf keratin serum ile tamamlanması ev ortamında çok kolay oluyor. Saf keratin serum ürünü zaten piyasada pek fazla bulunmuyor. “Liquid Keratin- Saf Keratin Serum” bu ürünler arasında da en beğendiğimiz ürün oldu.