KERATİN BAKIMI

KERATİN BAKIMI

29 Kasım 2019 0 Yazar: keratinbakim

  

Cilt bakımımız için nemlendirici ve dolgu işlevi görebilecek içerikleri tercih etmeye çalışıyoruz. Güldüğümüzde ortaya çıkan kaz ayakları, kırışıklıklar cilt bakımı tercihlerimizde bizleri yönlendiren etkenler. Saç bakımımızda da cilt sorunları gibi belli olmasa da saçımızın yorgun ve yaş almış görüntüsünü kapatacak ürünler tercih etmeliyiz. Keratin bakımı ürünleri bu istekleri karşılayabilecek ürünlerdir.

keratin bakımı

Saçlarımız nasıl yaş almış görünür bunu aklınızda canlandıramadınız belki. Ancak bunun yaşınızla hiçbir ilgisi olmadığını bilmeniz gerekiyor. Saçımızın yıpranmış ve yaş almış görüntüsü tamamen ne kadar olumsuz sonuç doğuran etkilere maruz kaldığıyla alakalıdır. Keratin bakımı temelinde de bu izleri silebilmek yatar. Saçımızın her bir telini oluşturan keratin yapının miktarının azalması ve keratin yapıda oluşan tahribatlar saçımızı daha yaşlı ve yorgun göstermek için yeterlidir.

keratin bakımı

Keratin bakımı da saça keratin yüklemesi yaparak saçlardaki keratin miktarını arttırmak ve keratin yapısını onarmak için vardır. Saç bakım çeşitleri içerisinde en doğal olan keratin bakımı olduğu için saçın yorgun görüntüsünü silerken saça başka zararlar vermez. Sanıyoruz keratin bakımı bu kadar gözde yapan da bu denli doğal bir bakım olması.

keratin bakımı

Keratin bakımı saçlarınızdaki yorgun görüntüyü silerken bir yandan da saçınıza genç görünüm ve parlaklık verir. Bu sandığınız gibi geliştirilmiş bir teknoloji değildir. Keratin proteini doğal olarak ışığı daha iyi yansıtır. Bu nedenle saçların her birini parlak bir koruma tabakası ile saran keratin bakımı saçın daha canlı, hareketli ve nemli bir görüntüsü olmasına yardımcı olur. Tamamen doğal bir protein içeriği olduğu için keratin bakımı her saçta aynı mucize etkiyi geliştirir.

keratin bakımı

Keratin bakımı bu yorgunluğu ve yaş almış görüntüyü çok profesyonel işlemler ile de silmiyor. Evde yalnızca saf keratin içerikli ürünlerin kullanımı ile keratin bakımı yapmak mümkün. Saçlarınızın bu etkiyi zeytinyağı veya hindistancevizi yağı kullanımında olduğu gibi yıkamadan yıkamaya taşıyacağını da düşünmeyin.

keratin bakımı

Keratin bakımı etkisi siz saçlarınıza iyi baktığınız sürece devam edecek kalıcı bir etkidir. Özellikle bizim de favori setimiz olan “Liquid Keratin- Yıpranan Saçlara Keratin Bakım Seti” keratin bakımı uygulamanızı çok keyifli hale getirecek.